Manley, Melanie Principal
Goodman, Chelsie Assistant Principal

Anduze, Michele Fourth Grade Teacher
Arreguin, Andrea ESOL Teacher
Asche, Ashley Fourth Grade Teacher
Bailey, Taylor First Grade Teacher
Barksdale, Alicia Second Grade Teacher
Brown, Shawn First Grade Teacher
Buff, Cindy Kindergarten Teacher
Carroll, Susan Speech Language Pathologist
Earl, Kimberly Gifted Teacher
German, Soraya Resource Teacher
Goodman, Chelsie Assistant Principal
Graham, Kim Resource Teacher
Harbin, Kerry Media Specialist
Howard, Brooke Third Grade Teacher
Leaberry, Rachel Kindergarten Teacher
Manley, Melanie Principal
McAlexander, Will 5th Grade
Moore, Sheri Resource Teacher
Nedvidek, Michael Music Teacher
Nesbitt, Shelia Gifted Teacher
Norman, Bianca Fifth Grade Teacher
Owens, Christie 5th Grade
Peek, Barbara Fifth Grade Teacher
Pelletier, Katie Kindergarten Teacher
Peters, Joanne Third Grade Teacher
Procuro, Larinda Third Grade Teacher
Rathel, Meghan Fourth Grade Teacher
Rutledge, Leslie Fourth Grade Teacher
Schrameyer, Candice Second Grade Teacher
Scott, Kristy Counselor
Timms, Karen Resource Teacher
Turner, Johnetta Speech Language Pathologist
Waldron, Deborah Gifted Teacher
Walls, Heather Fifth Grade Teacher
Walls, Katie Physical Education Teacher
Weaver, Latisha Ed Evaluator
Wilder, Angela Fifth Grade Teacher
Wilkerson, Latoya LEAP Pre-K Teacher
Wolff, Katie Second Grade Teacher
Wright, April Art Educator

Belvin, Connie Resource Paraprofessional
Callis, Connie Kindergarten Paraprofessional
Dix, Tina Cafeteria Manager
Eason, Andalee Attendance Clerk
Hennesy, Renee OR Clerk/Health Monitor and ASP Co-Director
Henry, Brenda Resource Paraprofessional
Payne, Mary Resouce Paraprofessional
Peters, Anna Resource Paraprofessional
Rhodes, Elizabeth LEAP Pre-K Paraprofessional
Stancil, Shelby Resource Paraprofessional
Turner, Georgette Media Clerk
Waddle, Anna Kindergarten Paraprofessional
Watson, Michelle Office Manager
Williams, Lauren Kindergarten Paraprofessional

McMahon, Niki PTSO Technical Advisor